Rinkos tyrimai

Greitas bei efektyvus būdas išsiaiškinti jūsų verslo idėjos ar naujo produkto/ paslaugos realią paklausą rinkoje

Rinkos tyrimai – paslaugą gali pasirinkti kone kiekvienas ar tai būtų pažengęs verslas ir svarstantis apie naujo produkto ar paslaugos įvedimą į rinką, ar tai startuolis, norintis įsitikinti veiklos paklausa rinkoje.

Abejais atvejais galime atlikti rinkos tyrima ir per 2-4 savaites išsiaiškinti ar verslo idėjai ar produktui / paslaugai yra palanki rinka ir yra išreiškiamas interesas įsigyti šią paslaugą ar produktą, ar vis tik galbūt reiktu galvoti apie kitą rinką ar gal net kitą produktą / paslaugą, kurią svarstoma įvesti.

Rinkos tyrimo siekiai

Galimi tyrimų sektoriai

B2B rinkos tyrimas

Jeigu paslauga, produktas ar verslo idėja yra pritaikyta B2B (verslas-verslui) segmentui, atliekami šie, rinkos tyrimo, darbai:

Visą darbo procesą galėsite stebėti tiesiogiai, kadangi po kiekvieno pokalbio paliekame komentarus, kas pokalbio metu buvo aptarta, koks kliento statusas, kas klientui būtų aktualu, o kas galbūt kaip tik neaktualu.

B2C rinkos tyrimas

Jeigu paslauga, produktas ar verslo idėja yra pritaikyta B2C (verslas-klientui (fiziniam asmeniui)) segmentui, galimi šie, rinkos tyrimo, darbai:

Aktualūs atliekami darbai, aptariami pirmojo pokalbio metu, atsižvelgiant į rinkos tyrimo tikslą, jau esamą įdirbį bei kitus niuansus. Atliekant darbus pateikiami tarpiniai rezultatai, kaip vyksta procesas, eksperimentų rezultatai ir kita aktuali informacija

B2G rinkos tyrimas

Jeigu paslauga, produktas ar verslo idėja yra pritaikyta B2G (verslas-vyriausybei ar valstybiniam sektoriui) segmentui, atliekami šie, rinkos tyrimo, darbai:

Kyla klausimų arba norėtumėte susipažinti su paslaugos kainodara?

Susisiekime ir dar šiandien rasime geriausią sprendimą Jūsų esamam ar planuojamam verslui!