Filialo vadovo paslauga

Pasirūpinsime, kad verslo plėtra vyktu sklandžiai!

Mūsų komanda turi ilgametės patirties skirtinguose verslo sektoriuose, kas šiandien leidžia mums suprasti Lietuvos verslo rinką, jos kultūrą ir kas B2B segmente veikia geriausiai.

Viena iš mūsų įmonių yra skambučių centras, kuriame koncentruojamės ties B2B pardavimų paslaugomis. Dėka to, per metus atstovaujame daugiau kaip 60 skirtingų verslų su jų kuriamais/ gaminamais produktais ar teikiamomis paslaugomis. Tai leidžia mums nuolatos justi B2B rinkos pulsą ir nuolatos ieškoti geriausiai veikiančios strategijos bei būdų kiekvienam iš verslo sektorių. 

Taip pat, džiaugiamės, jog mūsų paslaugomis jau yra pasitikėjusios įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Norvegijos, Ispanijos, Estijos ir JAV, kurioms padėjome plėstis į Lietuvos rinką, atidaryti filialą bei jį paversti pelningu.

Žingsniai, kurie atliekami plečiantis į kitą rinką

1

Rinkos tyrimas

Kaip ir bet kuriam verslui pradėti ar išplėsti gaminių/ paslaugų asortimentą, pirmasis žingsnis prasideda nuo rinkos tyrimo, siekiant išsiaiškinti, kaip reali rinka priima naują verslą, produktą, ar paslaugą. Tad ir šiuo atveju, prieš imantis visų kitų darbų ir žingsnių steigiant filialą, atliekame rinkos tyrimą, siekiant maksimaliai apsaugoti jūsų investicijas bei išsiaiškinti kaip šiuo metu rinka priima naujus žaidėjus.

Pjūviai, kuriais atliekame rinkos tyrimą:

  1. Potencialių klientų;
  2. Konkurencinės aplinkos;
  3. Įstatymų bei galimų reguliavimų, kurie gali turėti įtakos ateities perspektyvoje.

Atlikus rinkos tyrimą ir pamačius realią situaciją turime jau pradinę data, nuo kurios atsispyrus galima imtis tolimesnių žingsnių bei strategijos sudėliojimo. Atsižvelgus į jūsų atliekamą veiklą parengsime optimaliausią startegiją, kokiu metodu eisime į Lietuvos rinką, ar tai būtų tylus įėjimas nereikalaujantis daug investicijų, ar tai bus staigus bei galingas įėjimas. 

Parengus pirminę strategiją, sudėliosime planą, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti pageidaujamą tikslą.

Strategija ir veiklos planas

2

3

Juridinio asmens steigimas

Šis žingsnis ne visuomet taikomas, priklausomai ar turite juridinį asmenį Lietuvoje ar ne. Jeigu turite, tuomet šis žingsnis praleidžiamas. Tačiau, jeigu juridinio asmens Lietuvoje neturite, mes rekomenduojame jį įsteigti, kadangi tai palengvina procesus, tokius kaip komandos įdarbinimą, biuro nuomą ir žinoma derybas su potencialiais klientais ar tiekėjais.

Priklausomai nuo veiklos srities bei parengtos strategijos tai, taip pat, nėra būtinas veiksnys. Tačiau jeigu neturite biuro Lietuvoje tai rekomenduojame atlikti, siekiant supaprastinti komandos samdos procesą, jų apmokymą, priežiūrą ir pan. Taigi, jeigu biuras yra reikalingas veiklai, mes galime tuo pasirūpinti ir atsižvelgus į parengtą strategiją bei planą rasti geriausią sprendimą pagal suplanuotą biudžetą bei lokaciją. 

Biuro suradimas ir nuoma

4

5

Komandos paieška ir atranka

Priklausomai nuo verslo specifikos, veiklos, strategijos bei parengto plano atrinksime reikalingų sričių darbuotojus. Atrinkus bei suformavus komandą ją apmokysime nepriklausomai ar tai būtų pardavimų, klientų aptarnavimo, administravimo sritis. Paruošus komandą, mes ją ir toliau prižiūrėsime, atliksime tarpinius mokymus, vertinimą, ir kitus reikalingus aspektus siekiant išlaikyti aukščiausią galima kokybę.

Kuomet komanda paruošta ir apmokyta, procesai sudėlioti ir viskas veikia – pradedamos generuoti pajamos. Mūsų tikslas iki atsitraukimo, kad filialas veiktu sėkmingai ir pelningai tik tuomet pereiname į paskutinį paslaugos etapą – naujo vadovo suradimą  ir mūsų atsitraukimą.

Pajamų generavimas

6

7

Nuolatinio filialo vadovo atranka bei apmokymas

Kuomet viskas yra sustyguota ir padaryta, komanda apmokyta, tiekėjai bei pirmieji klientai surasti, filialas generuoja pajamas, tuomet ateina eilė paskutiniam žingsniui – naujo, nuolatinio, vadovo suradimui, jo apmokymui, įvedimui į kompanijos kultūrą, priežiūra ir pagalba pirmosiomis savaitėmis. Šis procesas paprastai trunka apie 1mėn. kuomet jau galime saugiai ir užtikrintai mums atsitraukti.

Kyla klausimų?
Susisiekime arba sutarkime dėl susitikimo!